Bazénový lem Žlutošedá žula

Kód: 515
Značka: Kameny.cz
1 490 Kč / ks 1 231,40 Kč bez DPH
Skladem

Bazénový lem Žlutošedá žula je vyrobený z přírodního kamene s pemrlovaným povrchem. Nabízíme velikost 130 x 32 x 3 cm. Bazénový lem z přírodního kamene se používá pro vytvoření okraje bazénu, který zabraňuje vylévání vody při koupání a znečištění bazénu z jeho okolí. Bazénový lem může navazovat na okolní dlažbu například Tiga Mavi nebo jinou dlažbu z přírodního kamene. Bazénový lem je stálobarevný a mrazuvzdorný.

Bazénový lem nabízíme pouze v uvedených rozměrech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bazénový lem Žlutošedá žula je vyrobený z přírodního kamene. Používá se k vytvoření okraje bazénu, který brání vylévání vody při koupání, zabraňuje taky znečišťování bazénu a jeho okolí. Bazénový lem je stálobarevný a mrazuvzdorný a nabízíme jej ve velikosti 130 x 32 x 3 cm.

Bazénový lem z přírodního kamene se používá pro vytvoření okraje bazénu, který zabraňuje vylévání vody při koupání a znečištění bazénu z jeho okolí. Lemy můžou navazovat na okolní dlažbu z přírodního kamene. Bazénový lem je stálobarevný a mrazuvzdorný. Kamenná deska zakryje horní hranu bazénu a vytvoří efektní olemování celého obvodu. Rozdíl mezi bazénem s lemem a bez lemu je ohromující. Bazénový lem zvýrazní čistotu a barvu vody a bazén vypadá jako zarámované čisté zrcadlo.

Bazénový lem nabízíme pouze v uvedených rozměrech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Schody, zákrytové desky, bazénové lemy, parapety
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní, Exteriér - venkovní
Tvar: Obdélník
Rozměry: 130 x 32 cm
Typ kamene: Žula
Barevnost: Šedá
Tloušťka: 3 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ materiálu: Žula
Velikost desky: 130 x 32 x 3 cm
Obsah balení: 1
Váha desky: cca 33 kg (81 kg / m²)