Zákaznická podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Brana Helios - přírodní kámen

Kód: 1018
Značka: Kameny.cz
1 090 Kč 900,83 Kč bez DPH
Skladem

Kamenný obklad Brana Helios z přírodního kamene je vyrobený z kvarcitu. Rozměry jednotlivých kusů kamene jsou 22 x 47 cm. Jedná se o velmi žádaný obklad, který se nejvíce hodí právě do Vaší koupelny, kde vytváří příjemnou domáckou atmosféru. Dokonale působí také v rozlehlejších prostorech chodby. Brana Helios není jediným produktem série Brana, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Obkladový přírodním kámen Brana Helios je vhodný do interiéru i exteriéru. Materiálem je kvarcit krásné barevnosti, který dodává obkladům jejich autenticitu a dokonalou eleganci. Jedná se o jednotlivé kusy kamene o velikosti 22 x 47 cm, tloušťka každého kamene je 0,8 - 1,5 cm. Kámen Brana Helios je vhodný a nejčastěji využívaný v prostorách koupelen, kde je můžete dokonale kombinovat s různými dekoračními prvky.

Každý kámen je jedinečný a originální. Neopakovatelnost přírodního kamene je hlavní předností před kamenem umělým. Proto také fasádní kamenné obklady navozují vzhled moderní architektury a snoubí originální ráz domu s vysokou užitnou hodnotou. Další přední výhodou přírodního kamene je obrovská životnost, stálost a bezúdržbovost oproti běžným fasádním materiálům, jako je například dřevo, nebo fasádní omítka. Stejně jako v exteriéru, tak i v interiéru domu je možnost využití přírodního kamene nejen jako charakteristický rys celé stavby, ale jako doplněk, který tuto dlažbu odlišuje od ostatních části domu.

VZORKY si můžete objednat zde.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladový kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Interiér x Exteriér: Interiér, Exteriér
Způsob pokládky: Do lepidla
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Kvarcit
Obsah balení: 0,517 m2
Rozměr kamene: 22 x 47 x 0,8 - 1,5 cm
Tloušťka kamene: 0,8 - 1,5 cm
Použití: Obklad
Přibližná váha: 28 kg/m2
Cena za balení: 563,53 Kč s DPH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: