Brána oranžovošedý mramor

Kód: 617
Novinka
Značka: Kameny.cz
15 900 Kč / ks 13 140,50 Kč bez DPH
Skladem

Fontána Brána je vyrobená z přírodního kamene, materiálem je mramor. Přibližné rozměry fontány jsou 110 x 100 cm a váží cca 250 kg. 

Zakoupíte – li fontánu z naší nabídky, můžete k ní zakoupit zvýhodněný instalační set.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fontána z kamene Brána oranžovošedá je originální fontána a jako každý přírodní kámen má i svou specifickou barevnost. Snažíme se vždy vybírat produkty zcela originální a autentické, proto nikdy nejsou dvě fontány identicky stejné. Fotografie jsou však vždy konkrétní zboží, které máme na prodejně. Kámen je focen mokrý. Fontána Brána je vyrobena z přírodního kamene. Materiálem je mramor, který je hrubý a neleštěný, působí tak dojmem dokonale přírodním.

Přírodní fontánu můžeme umístit kamkoliv v zahradě, do skalky, ale i na terasu, kde její uklidňující šumění přispěje k uvolnění mysli po náročném dni.  

Zahradní fontána z přírodního kamene se svým přirozeným materiálem a nadčasovým vzhledem představuje skutečnou královnu zahrady. Kamenné fontány přitom každé zahradě dodají klasický vzhled. Okrasný přírodní kámen se vždy alespoň částečně liší svou kresbou a vzorem, můžete si tak být jistí, že vaše kamenná fontána bude skutečný originál.

Zakoupíte – li fontánu z naší nabídky, můžete k ní zakoupit zvýhodněný instalační set.

Zvládnu fontánu zapojit?

S naším instalačním setem je zapojení nové fontány opravdu snadné a zvládne to téměř každý. Zde je krátký náhled jak instalace probíhá.

  • Do vyhloubené díry vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bylo ponořené
  • Položíme pororošt
  • Rošt přikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamínky, oblázky, či kamennou kůrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do sítě

Doplňkové parametry

Kategorie: Fontány a koule z kamene
Typ materiálu: přírodní kámen
Typ kamene: mramor
Obsah balení: 1
Najdete nás i na MALL.CZ