Přírodní obkladový kámen - Brana Mavi

Kód: 277-4S1
Značka: Kameny.cz
1 190 Kč / balení 1 m2 983,47 Kč bez DPH 1 190 Kč / 1 m2
Skladem

Kamenný formátovaný obklad Brana Mavi je jak interiérový, tak i exteriérový obklad. Zvláště skvělým dojmem působí pro obklad soklů, vyzděných zídek a fasád. Výška obkladu je 20 cm, délky jsou různé a tloušťka je v rozmezí 1 - 3 cm. Přibližná váha 1 m² je 45 kg. Rulový obklad má šedou barvu, je mrazuvzdorný a nemusí se spárovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Potřebujete oživit Vaši zahradu či dům, ale zároveň hledáte něco kvalitního a praktického? Nabízíme Vám přírodní obkladový kámen Brana Mavi, jehož materiálem je Kvarcit, který se velmi často využívá jako obkladový kámen v interiérech i exteriérech. Kvarcit je známý zejména svým unikátním a elegantním vzhledem, ale také svou kvalitou. Je velmi pevný, mrazuvzdorný a má krásné zbarvení. Jelikož se jedná o materiál přírodní a ručně opracovaný, každý kus kamene je 20 cm vysoké a má různou délku, což vytváří dokonalou autentičnost výsledné práce a také volnost Vaší kreativitě s volbou velikosti spár mezi jednotlivými kusy.

Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. Jako funkční i krásný a současně nadčasový materiál je velmi často využíván pro obklady venkovní a vnitřní.

VZORKY si můžete objednat zde.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladový kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní, Exteriér - venkovní
Způsob pokládky: Do lepidla
Tvar: Čtverec, Obdélník
Rozměry: 20 cm x různá délka
Typ kamene: Rula
Barevnost: Šedá
Série: Mavi
Tloušťka: 1 - 3 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Rula
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Tloušťka kamene: 1 - 3 cm
Obsah balení: 1 m²
Formát kamene: 20 cm x různá délka
Váha 1 m²: 50 kg
Množství na paletě: 25 m²
Najdete nás i na MALL.CZ