Briliant Rosa - přírodní obkladový kámen - 12,495 m2 - VÝPRODEJ (990 Kč/m2)

Kód: 281-3S1
Značka: Kameny.cz
16 119 Kč –26 %
Obkladový kamen briliant Rosa
16 119 Kč –26 % 12 000 Kč / balení 12,495 m2 9 917,36 Kč bez DPH 960,38 Kč / 1 m2
Skladem

Briliant Rosa je přírodní obkladový kámen vyrobený z mramoru. Obkladový kámen nabízíme v připravených "Z" modulech s rozměry 35 x 10 cm a tloušťkou 1 - 1,5 cm. Obsah balení je 0,245  a váha balení 7 kg. Růžový mramor je pevný a stálobarevný kámen, který je díky své ojedinělé barvě velmi vyhledávaný. Je ideální volbou pro tvorbu designově hodnotných ploch jak do interiérů domu či bytu, ale i komerčních prostor, tak i do exteriéru.

Obklad prodáváme po balení 12,495 m2, cena balení je 12 000 Kč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Přírodní obkladový kámen Briliant Rosa je vyrobený z mramoru. Růžový mramor je oblíbený a žádaný zejména kvůli své stálobarevnosti a pevnosti. Mramorový obklad Briliant obsahuje modulární obkladové kameny, které jsou slepeny do tvaru "Z" s rozměry 35  x 10 cm s tloušťkou 1 - 1,5 cm. Obsah balení je 0,245  a váha balení 7 kg. Díky své zajímavé barevnosti se hodí k dekoraci obývacích pokojů, ložnic, na obložení krbu, ale také  Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. 

Přírodní kamenný obklad může mít různý tvar, strukturu a odlišnost v barevné skladbě. Každý kámen je jedinečný a originální. Neopakovatelnost přírodního kamene je hlavní předností před kamenem umělým. Proto také fasádní kamenné obklady navozují vzhled moderní architektury a snoubí originální ráz domu s vysokou užitnou hodnotou. Další přední výhodou přírodního kamene je obrovská životnost, stálost a bezúdržbovost oproti běžným fasádním materiálům, jako je například dřevo, nebo fasádní omítka. Stejně jako v exteriéru, tak i v interiéru domu je možnost využití přírodního kamene nejen jako charakteristický rys celé stavby, ale jako doplněk, který tuto dlažbu odlišuje od ostatních části domu.

Obklad prodáváme po balení 12,495 m2, cena balení je 12 000 Kč.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladový kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní, Exteriér - venkovní
Způsob pokládky: Do lepidla
Tvar: Modul
Rozměry: 35 x 10 cm
Typ kamene: Mramor
Barevnost: Cihlová, Červená, Růžová
Tloušťka: 1 - 1,5 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Mramor
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Rozměr modulu: 35 x 10 cm
Tloušťka kamene: 1 - 1,5 cm
Počet modulů v balení: 7 ks
Obsah balení: 0,245 m²
Typ balení: Kartonová krabice
Cena balení: 316,05 Kč s DPH
Najdete nás i na MALL.CZ