Přírodní obkladový kámen - Briza Medu

Kód: 276-1S1
Značka: Kameny.cz
990 Kč / balení 1 m2 818,18 Kč bez DPH 990 Kč / 1 m2
Skladem

Obkladový kámen medové barvy vhodný k použití v interiéru i exteriéru. Rulový přírodní kámen, vyznačující se svou pevností a trvanlivostí. Jedná se o velmi vyhledávaný obklad. Stejná výška jednotlivých obdélníků navíc usnadňuje a urychluje pokládku kamene, který se nemusí ani spárovat. V sérii Briza jsou čtyři různé typy Rulových obkladů, vhodných k použití jak v interiéru, tak i v exteriéru.

Jedná se o obdélníkové pásky z přírodního kamene s různou délkou a tloušťkou. Výška kamene je vždy stejná, to dodává obkladu liniovou eleganci a dojem uspořádanosti. Jednotlivé obdélníky jsou ze čtyř stran ručně řezány. Z pohledové stany a strany, kterou je kámen lepen, jsou ručně štípány. To znamená, že obdélník má dvě pohledové strany, a my si můžeme vybrat, která se nám více líbí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Briza medu je přírodní obkladový kámen, který je svými vlastnostmi vhodný do interiéru i exteriéru. V sérii Briza jsou čtyři typy obkladů, které si můžete prohlédnout na eshopu nebo přímo v naší kamenné prodejně. Briza medu je vyrobena z ruly o tloušťce 1 - 3 cm, výška každého jednotlivého kusu je 5 cm a délka je různá. To Vám umožňuje popustit uzdu Vaší fantazie a vytvořit si obklad jen a pouze dle Vašich představ. Rula je také velmi žádaná díky své mrazuvzdornosti a elegantní barvě. Pokládka tohoto obkladu není vůbec náročná a je rychlá, obklad se nespáruje a zvládnete to klidně sami.

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli dovolit umístit do interiéru či exteriéru obklad z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v zahradě elegantního městského domu jako i pěkně podtrhnou kouzlo venkovské zahrádky.

Briza Medu není jediným produktem série Briza, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

VZORKY si můžete objednat zde.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladový kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní, Exteriér - venkovní
Způsob pokládky: Do lepidla
Tvar: Pásky
Rozměry: 5 cm x různá délka
Typ kamene: Rula
Barevnost: Hnědá
Série: Medu
Tloušťka: 1 - 3 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Rula
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Tloušťka kamene: 1 - 3 cm
Obsah balení: 1 m²
Formát kamene: 5 cm x různá délka
Váha 1 m²: 39 kg
Množství na paletě: 20 m²
Najdete nás i na MALL.CZ