Zákaznická podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Buddha - ležící

Kód: 2130
Značka: Kameny.cz
15 900 Kč 13 140,50 Kč bez DPH
Vyprodáno

Socha Buddhy je neodmyslitelnou součástí každé japonské zahrady. Symbolizuje moudrost, pozitivní energii, vyrovnanost, osvícení, štěstí a blahobyt. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamenná socha Buddhy je krásnou dekorací zahrady. Soška ležícího Buddhy, který si podpírá hlavu rukou, znázorňuje nejvyšší stupeň osvícení. A protože toto znázornění Buddhy není moc obvyklé, jedná se o jedinečnou dominantu zahrady, která Vám dodá energii i klid.

Stonepark.cz

Firma se specializuje na prodej obkladů, dlažeb a sortimentu pro zahradu. Všechny nabízené materiály naleznete ve vzorkové prodejně Stonepark.cz, která se nachází v areálu firmy Kameny.cz. Při návštěvě naší prodejny Stonepark.cz tedy uvidíte nejen velmi širokou nabídku obkladů a dlažeb, ale také prodejnu společnosti Kameny.cz, která se rozkládá na ploše 20.000 m².

Doprava

Dopravu realizujeme pomocí smluvních partnerů a jsme schopni Vám objednávky i těžších zásilek doručit do tří pracovních dnů po celém území ČR. Dopravce má vždy na automobilu mechanizaci, která je schopná materiál z vozu složit na zem bez nutnosti fyzické práce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Japonské zahrady
Materiál: Přírodní kámen
Přibližná délka sochy: 100 cm