Zákaznická podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Chemie na textil a kůži

3 položek celkem

Cena

163526
1163526

Značky

Položek k zobrazení: 3
impregnace na textil - proti vode a mastnote
od 478 Kč

Hydrofóbní a olejofóbní impregnace na textil - LTProtect na batohy, čepice, oděvy pro motocyklisty, pracovní oděvy, maskáče a všechny textilie, které přicházejí do styku s...

Kód: 5617/0-5
impregnace na boty proti vodě a špíně
163 Kč

Revoluční  nano impregnace - vodoodpudivý přípravek na kůži s hydrofobním (odpuzujícím vodu) účinkem funguje na bázi nanočástic . Výrobek vytváří neviditelný, povrchový film...

Kód: 5608
odpuzovac vody na kůži
od 526 Kč

Nanotechnologická hydrofobní impregnace na useň a textil na bázi nanotechnologie. Zabraňuje pronikání vody a špíny do struktury materiálu.

Kód: 5611/0-5

Chemie na textil

CHEMIE NA TEXTIL A KŮŽI

Chcete chránit vaše oblečení z kůže či textilu? Vaše ubrusy v jídelně už nejdou vyprat? Máme pro Vás velmi kvalitní impregnace, které Vám pomohou se těmto situacím vyhnout a práci ulehčit. V této sekci naleznete tři druhy impregnací.

Hydrofobní a olejofóbní impregnace na textil na batohy, čepice, oděvy pro motocyklisty, pracovní oděvy, maskáče a všechny textilie, které přicházejí do styku s vodou, pokud jsou schopné odolat aktivační teplotě.

To se týká i textilií používaných v domácnosti nebo gastro provozech jako jsou ubrusy, prostírání atd.

Ochrana je dlouhodobá, téměř permanentní, zvyšuje odolnost textilií proti otěru a chrání je proti UV záření i při proměnlivých teplotách. Látky ošetřené LTProtect se mohou běžně prát ve vodě i s čistícími prostředky.