Zákaznická podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Deska Crem - zaoblená

Kód: 2346
Značka: Kameny.cz
429 Kč 354,55 Kč bez DPH
Skladem

Do módy se vracejí klasické, ale nově zužitkované materiály. Vkusný exteriér vytvoříme třeba umístěním kamenné desky CREM. Velký potenciál je nyní v neodolatelném, luxusním travertinu, z něhož je dlažba vyrobena a který působí velmi elegantním a decentním dojmem. Kamenné desky jsou velké 61 x 33 cm a jejich tloušťka je 3 cm. Tento elegantní materiál je více než vhodný do prostor kolem bazénu, schodišť, ale také bývá pro své vlastnosti využíván jako parapety.

Bazénový lem z přírodního kamene se používá pro vytvoření okraje bazénu, který zabraňuje vylévání vody při koupání a znečištění bazénu z jeho okolí. Lem může navazovat na okolní dlažbu z kamene. Bazénový lem je stálobarevný a mrazuvzdorný.

Desku nabízíme pouze v uvedených rozměrech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Travertinové desky jsou vyrobeny z přírodního kamene. Vyznačují se velkou pevností a oděruvzdorností. Jednotlivé kusy jsou obdelníkové a jejich velikosti jsou 61 x 33 cm a tloušťka je 3 cm. Využívají se převážně kolem bazénů, na chodníčky, k jezírkům, na vytváření teras a vstupů. Práce s těmito kameny je jednoduchá a jejich pokládka je tedy velmi rychlá. Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. Jako funkční i krásný a současně nadčasový materiál.

Desku nabízíme pouze v uvedených rozměrech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Schody, zákrytové desky, bazénové lemy, parapety
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Travertin
Obsah balení: 1
Rozměry desky: 61 x 33 x 3 cm
Tloušťka kamene: 3 cm
Cena za ks: 429 Kč
Váha 1 m²: cca 72 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: