Dřevěné obklady - CUBE 1

Kód: 5907762305570
Značka: Stegu
935 Kč / balení 0,47 m2 772,73 Kč bez DPH 1 989,36 Kč / 1 m2
Na objednávku

Dřevěné obkladové panely CUBE 1 jsou vyrobeny z přírodního bukového dřeva, které je napuštěno ochranným olejem. Jednotlivé čtvercové fragmenty jsou symbolem čisté pravidelné linie a jednoduchého designu v duchu kubistické architektury.

Minimální objednatelné množství je 10 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Design s nádechem kubistické architektury

Dekorativní dřevěné panely CUBE z kolekce WOOD COLLECTION® jsou ideální možností, jak dodat interiéru zajímavý design. Všechny výrobky v této kolekci jsou vyrobeny pod značkou STEGU®, která zaručuje nejvyšší kvalitu a využití inovativních ekologických technologií.

Obklad působí jako dokonalý designový doplněk a dokonale ladí s přírodními olejovanými podlahami a moderním nábytkem. Dřevěné panely CUBE jsou skutečnou výzvou pro nekonečnou tvořivost architektů a designérů s možností různého použití nejen jako obklady stěn. 

5-ti procentní sleva - pruh

Přírodní dřevo s MINIMALISTICKOU strukturou

Obklady jsou vyrobeny z přírodního pařeného buku, který je naolejován. Jednotlivé čtvercové části stejných rozměrů, ale různé tloušťky jsou přilepeny k černé textilní tkanině. Každý obkladový panel má svůj jedinečný vzor a originální vzhled. Výhodou obkladů CUBE je modulové balení a rychlá, jednoduchá montáž. Obklady CUBE můžeme použít pro různé možnosti designové dekorace.

Dnešní trend jednoduchosti a návrat k přírodním materiálům řadí dřevěné obklady CUBE k předním obkladovým prvkům. Kresba a barva dřeva zaujme každého milovníka přírodních materiálů a vytvoří příjemnou a originální atmosféru.

Obklady CUBE nedoporučujeme montovat do místností, kde je nadměrná vlhkost vzduchu.

 

cube-1-rozmer

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné obklady
Materiál: Dřevo
Vzhled: Tvář dřeva
Použití: Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Do lepidla
Tvar: Modul
Barevnost: Hnědá
Obsah balení: 0,47 m²
Počet obkladů v balení: 4 ks
Hmotnost balení: 3,50 kg
Najdete nás i na MALL.CZ