Zákaznická podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Fontána Ellipse 75 cm

Kód: 2403
Značka: Kameny.cz
5 900 Kč 4 876,03 Kč bez DPH
Vyprodáno

Fontána Ellipse je vyrobená z přírodní a velmi kvalitní šedé žuly. Fontána z kamene dodá vaší zahradě či terase elegantní styl a zaujme všechny vaše návštěvníky, aniž by se rychle okoukala. Šedá žula, ze které je fontána vytvořena je luxusní přírodní materiál, který vyniká kvalitou, elegantním vzhledem s vysokou estetikou a funční úrovní. Je odolná vůči klimatickým vlivům a teplotám. Nepoškodí ji ani běžně používané chemikálie. Jedná se o jeden z nejpoužívanějších materiálů v interiéru i exteriéru, a tak i tato žulová fontána dodá duši vaší zahradě.

Výrobek si můžete přijít prohlédnout a nechat se inspirovat přímo v naší prodejně, kde je fontána vystavena ve stále expozici.

Pro zprovoznění je potřeba čerpadlo a další příslušenství, které u nás můžete výhodně zakoupit jako celý instalační set.

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč !

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fontána Ellipse z přírodního kamene je krásným doplňkem i dominantou každé zahrádky i terasy. Svým přirozeným vzhledem a nadčasovou elegancí představuje skutečnou královnu vaší zahrady. Svou výškou kolem 75 cm si ve vaší zahradě zajistí dominantní postavení a nenechá se přehlédnout. Kamenné fontány přitom každé zahradě dodají klasický vzhled. Okrasný přírodní kámen se vždy alespoň částečně liší svou kresbou a vzorem, můžete si tak být jistí, že vaše kamenná fontána bude skutečný originál.

Kameny hrály velice důležitou roli v mytologii, stejně jako skály – symbolizovaly pevnost, sílu, stálost a nezlomnost. V dnešní době jsou kameny pro změnu vnímány jako neskutečný zdroj energie. V každém případě se ale na naše zahrady kámen hodí už jen pro svůj přírodní původ a vzhled, originalitu každého kousku a trvanlivost, ovšem i barevnost a kresbu.

Instalace fontány je velmi jednoduchá s našim připraveným instalačním setem. Dopravu Vám zajistíme po celé ČR a individuálně do SK.

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč ! 

Jak fontánu zapojit?

  • Do vyhloubené díry vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bylo ponořené
  • Položíme pororošt
  • Rošt přikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamínky, oblázky, či kamennou kůrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do sítě

Doplňkové parametry

Kategorie: Fontány a koule z kamene
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Šedá žula
Výška fontány: cca 75 cm