Zákaznická podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Fontána originál

Kód: 134/MAL 134/SET3 134/STR 134/VEL Zvolte variantu
Značka: Kameny.cz
2 990 Kč 8 900 Kč 3 590 Kč 3 990 Kč od 2 990 Kč 2 471,07 Kč bez DPH 7 355,37 Kč bez DPH 2 966,94 Kč bez DPH 3 297,52 Kč bez DPH od 2 471,07 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Vyberte si výšku fontány
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Kamenné fontány originál  jsou vyrobeny z přírodního vápence, který elegantně oživí váš exteriér i interiér. Dokonalou elegancí působí v srdci zahrady, kde vytvoří příjemnou atmosféru, ale umí také vytvořit živou duši v prostorné chodbě. Tyto fontány je možné zakoupit ve více provedeních. zakoupit lze tři různé velikosti nebo také jednu sadu, která působí ve vaší zahradě velmi vytříbeně. Pro zprovoznění je potřeba čerpadlo a další příslušenství a u nás ho můžete výhodně zakoupit jako celý instalační set.

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč !

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chtěli byste oživit váš exteriér či interiér? Neváhejte a pořiďtě si okrasné přírodní fontány z elegantního vápence. Nechte se inspirovat přírodou a popusťte uzdu své fantazii. Přírodní vápenec vytvoří ve Vaší zahradě jedinečný vzhled a vytvoří ze svého domova příjemné a originální místo. Vápencová fontána bude tvořit srdce vaší zahrady, dokonale se také hodí do větších prostor ve Vašem interiéru. Přispěje k uvolněné a příjemné atmosféře, zamilujete se do ní na první pohled, ale jen tak se Vám neokouká.

Kameny hrály velice důležitou roli už i v mytologii, stejně jako skály – symbolizovaly pevnost, sílu, stálost a nezlomnost. V dnešní době jsou kameny pro změnu vnímány jako neskutečný zdroj energie. V každém případě se ale na naše zahrady kámen hodí už jen pro svůj přírodní původ a vzhled, originalitu každého kousku a trvanlivost, ovšem i barevnost a kresbu.

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč !

Zvládnu fontánu zapojit?

S naším instalačním setem je zapojení nové fontány opravdu snadné a zvládne to téměř každý. Zde je krátký náhled jak instalace probíhá.

  • Do vyhloubené díry vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bylo ponořené
  • Položíme pororošt
  • Rošt přikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamínky, oblázky, či kamennou kůrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do sítě

Doplňkové parametry

Kategorie: Fontány a koule z kamene
Výška malé fontány: cca 40 cm
Průměr fontán: cca 25 cm