Moderní kamenné dlažby a obklady do kuchyně

Krásná a zároveň praktická kuchyň je základem každé domácnosti. V přírodním kameni se spojuje právě krása a praktičnost. Dlažba a obklad z přírodního kamene je tedy ideální volbou při realizaci nové, nebo rekonstrukci staré kuchyně. Přinášíme Vám ukázky realizací kuchyní našich spokojených zákazníků. Zde se můžete inspirovat při výběru obkladů a dlažeb. 

Do kuchyní se s velkou oblibou používají obklady a dlažby, které jsou vyrobeny z přírodního kamene, konkrétně z travertinu.Tento typ kamene je velmi populární zejména kvůli svému odolnému povrchu a nízkým nárokům na údržbu. Spojením dlažby a obkladů z přírodního kamene s dřevěnými a bílými prvky vznikne krásná a zároveň praktická kuchyň

Trevertino Multi - obklad

Trendo Crem - dlažba

Travertino Crem - koláž

trendo kuchně (1)

Dlažby ze série Rio 

Rio Multi - dlažba

Rio Multi - koláž

Rio Crem - dlažba

rio crem

Lima Multi - dlažba

Lima Multi - koláž

Lime Crem - dlažba

lima crem

 

 

V případě, že si nejste vzhledem, strukturou, či barvou jistí, nabízíme Vám možnost objednat si vzorek obkladu či dlažby. 

Poskytujeme také tvorbu 2D či 3D grafických návrhů, které vytvoříme přímo Vám na míru. Vizualizace velmi usnadní Vaše rozhodování.

Přímo na naší prodejně Vám rádi pomůžou a poradí zkušení kolegové, popřípadě se na nás můžete obrátit přes e-mail, či online chat. 

Najdete nás i na MALL.CZ