Stylové obklady a dlažby do předsíně a chodby

Předsíň je místnost, která Vás v domácnosti osloví jako první. Měla by tedy působit stylově a zároveň útulně, aby jste se Vy i Vaše návštěvy cítili příjemně. Výběr ideální dlažby a obkladu je tedy klíčový. Nechejte se inspirovat fotkami s výběrem dlažeb a obkladů z přírodního kamene našich spokojených zákazníků.

S velkou oblibou se do předsíní a chodeb používají dlažby ze série Lima. Elegantní dlažba v příjemných odstínech v místnostech působí příjemně. Série Lima je vyrobena z přírodního kamene, konkrétně z travertinu. Tento kámen je velmi praktický, protože má nízké nároky na údržbu, což je v místnostech, jako je předsíň velmi užitečné. 

Lima Multi - dlažba

LIMA MULTI - KOLÁŽ

Lima Crem - dlažba

LIMA CREM

Kamenná dlažba Trendo Crem v interiéru působí velmi luxusně, ale zároveň útulně. Je vyrobená z přírodního kamene, konkrétně z hlazeného travertinu. Tento kámen je velmi odolný, díky tomu se hodí také do náročnějších místností, jako je chodba a předsíň. V kombinaci s atraktivním kamenným obkladem Tara Crem vytvoříte z vaší předsíně opravdový klenot.

Trendo Crem - dlažba
Tara Crem - obklad

Tara Crem koláž

Trendo Crem - dlažba

TRENDO CREM - KOLÁŽ

V případě, že si nejste vzhledem, strukturou, či barvou jistí, nabízíme Vám možnost objednat si vzorekobkladu či dlažby. 

Poskytujeme také tvorbu 2D či 3D grafických návrhů, které vytvoříme přímo Vám na míru. Vizualizace velmi usnadní Vaše rozhodování.

Přímo na naší prodejně Vám rádi pomůžou a poradí zkušení kolegové, popřípadě se na nás můžete obrátit přes e-mail, či online chat. 

Najdete nás i na MALL.CZ