Zákaznická podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Japonská lampa Oki Gata - pískovcová

Kód: 1337/MAL 1337/STR 1337/VEL Zvolte variantu
Značka: Kameny.cz
2 900 Kč 3 900 Kč 4 900 Kč od 2 900 Kč 2 396,69 Kč bez DPH 3 223,14 Kč bez DPH 4 049,59 Kč bez DPH od 2 396,69 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Vyberte si velikost lampy
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Dokonalé japonské lampy Oki gata jsou vyrobeny z velice kvalitního pískovce. Přírodní kámen má lehkou patinu, která je pro japonské lampy typická a velice oblíbená. Lampy Oki gata nabízíme ve 3 velikostech - 35 cm, 45 cm a 55 cm. Téměř každá japonská lucerna je komponována jako stavebnice, stejně jako tento kus a skládá se typicky z pěti částí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pískovcové lucerny Oki Gata s lehkou patinou jsou velmi oblíbené ve skalkách, na zahrádkách i terasách. Vytvoří Vám dokonale příjemnou a klidnou atmosféru a vnese Vám do zahrady japonských nádech. Tyto kamenné lampy neboli lucerny jsou jednou z nejdůležitějších a nejčastějších dekorací právě japonských zahrad, které u nás začínají být čím dál, tím víc žádanější.

Před založením zahrady v japonském stylu je třeba přemýšlet o základních otázkách. Patří k nim na jedné straně přání a představa majitele zahrady, na druhé straně stávající podmínky a zdroje. Úspěšně docílit ve vlastní zahradě harmonie a krásy pravé japonské zahrady není úplně jednoduché, ale není to ani nemožné. S určitou dávkou zahradnických a stavebních znalostí i s trochou zručnosti se podaří i úplnému laikovi propůjčit vlastní zahradě nádech Dálného Východu. Pokud jsi však nejste úplně jisti, potřebujete poradit nebo jen nasměrovat, neváhejte se obrátit na naše odborníky, kteří se Vám budou velmi rádi věnovat.

Japonská zahrada je v dnešní době velmi vyhledávaný pojem ve světě. Japonská úprava pozemku se využívá pro okrasné zahrady rodinných domů i například v parcích. Zahrada je upravena obvyklým nebo podobným tradičním zahradnickým způsobem ve stylu okrasných zahrad v Japonsku. Napodobování těchto úprav se rozšířilo po celém světě a kvůli odlišnostem japonští zahradní architekti začali využívat estetiku ovlivněnou buddhismem. Proto v naší nabídce naleznete různé druhy betonových japonských lamp a soch Buddhů.   

Dopravu Vám zajistíme po celé ČR a individuálně do SK.

Doplňkové parametry

Kategorie: Japonské zahrady
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Pískovec
Rozměry malé lampy: V 35 cm, klobouk 30x30 cm, 20 kg
Velikost střední lampy: V 45 cm, klobouk 30x30 cm, 50 kg
Velikost velké lampy: V 55 cm, klobouk 40x40 cm, 75 kg
Lampa je stavebnice: 5 ks