Kamenná dlažba - Antiko Brown

Kód: 6155S1
Novinka
Značka: Kameny.cz
309,60 Kč 255,87 Kč bez DPH 1 290 Kč / 1 m2
Skladem

Nově jsme do našeho sortimentu zařadili pískovcové dlažby série Antiko. Formátovaná Dlažba Antiko Brown je vyrobena ze štípaného pískovce hnědé barvy. Dlažbu nabízíme v rozměrech 60 x 40 cm a tloušťka kamene je 2 - 4 cm. Antiko Brown lze použít jak do interiéru, tak do exteriéru. Při pokládce do betonu, lze dlažbu použít jako pojezdovou. 

Dlažba Antiko Brown je ideální volbou na terasy, balkóny, do altánů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Dlažba z přírodního hnědého pískovce vyznačující se velkou odolností. Dlažbu Antiko Brown nabízíme ve formátu 60 x 40 cm. Dlažba je vhodná na komunikace kolem domu, na terasy a k bazénům. Tuto dlažbu lze také použít na pojezdové plochy a to při pokládce do betonu. Luxusní designový efekt zajistí štípaný protiskluzový povrch, který zajišťuje originalitu každého kusu. Ručně zasekávané hrany po obvodu jednotlivých dlaždic podporují tento efekt.   

Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. Jako funkční i krásný a současně nadčasový materiál je velmi často využíván i pro dlažby venkovní a vnitřní.

Přírodní kamenná dlažba může mít různý tvar, strukturu a odlišnost v barevné skladbě. Každý kámen je jedinečný a originální. Neopakovatelnost přírodního kamene je hlavní předností před kamenem umělým. Proto také fasádní kamenné obklady navozují vzhled moderní architektury a snoubí originální ráz domu s vysokou užitnou hodnotou. Další přední výhodou přírodního kamene je obrovská životnost, stálost a bezúdržbovost oproti běžným fasádním materiálům, jako je například dřevo, nebo fasádní omítka. Stejně jako v exteriéru, tak i v interiéru domu je možnost využití přírodního kamene nejen jako charakteristický rys celé stavby, ale jako doplněk, který tuto dlažbu odlišuje od ostatních části domu.

K tomuto produktu doporučujeme impregnaci WProtect.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažby - přírodní kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní, Exteriér - venkovní
Pokládka: Do štěrku - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pojezdové plochy
Tvar: Obdélník
Rozměry: 40 x 60 cm
Typ kamene: Pískovec
Barevnost: Hnědá
Druh dlažby: Pochozí, Pojezdová
Tloušťka: 2 - 4 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Pískovec
Formát dlažby: 40 x 60 cm
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ano
Tloušťka kamene: 2 - 4 cm
Obsah balení: 1
Najdete nás i na MALL.CZ