Zákaznická podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Kamenná dlažba - Fleta Helios

Kód: 225 FLE
Akce
Značka: Kameny.cz
1 320 Kč –17 % 1 090 Kč 900,83 Kč bez DPH
Skladem

Kamenná dlažba Fleta Helios z přírodního kamene je vyrobená z kvarcitu. Rozměry jednotlivých kusů kamene jsou 22 cm x různá délka. Díky svému složení je kvarcit odolná hornina a to dělá z kamenů Fleta velmi odolný materiál pro interiérové i exteriérové dlažby.

Plánujete renovaci Vaší dlažby v zahradě? Chcete sáhnout po něčem přírodním, osobitém a autentickém, co dodá Vaší zahradě stylovou eleganci? Pochozí dlažba Fleta Helios má krásnou barevnost, která Vaši zahradu rozzáří a dá jí zcela nové kouzlo. Každý návštěvník se do Vaší zahrady zamiluje a jen tak se mu dlažba neokouká.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Fleta Helios je pochozí dlažba vhodná do interiéru i exteriéru. Materiálem je kvarcit krásné barevnosti, který také dlažbě dodává její unikátní odolnost a krásu. Vzhled Flety je velmi unikátní a v dnešní době velmi žádaný. Podtrhne krásu nejen Vaší zahrady, ale neuvěřitelně se vyjímá i v interiéru. Vaší prostorné chodbě či obývacímu pokoj bude slušet tak, že nebudete chtít čas trávit jinde.

Dlažba Fleta Helios je také velmi nenáročná na údržbu, nepotřebuje žádnou speciální chemickou úpravu, nejlepší variantou je průběžná péče o kámen běžným zametáním, velmi účinné je také ji čistit vodou. Pokud využíváte vysokotlaký čistič, použijte spíše slabší proud.

Fleta Helios není jediným produktem série Fleta, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

VZORKY si můžete objednat zde.

Bazénová dlažba Fleta Helios

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažby - přírodní kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér, Exteriér
Pokládka: Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Kvarcit
Rozměr kamene: 22 x různá délka
Tloušťka kamene: 1 - 2,5 cm
Použití: Pochozí dlažba
Přibližná váha: 52 kg / m2