Zákaznická podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Lima Aurum - obklad a interiérová dlažba z kamene

Kód: 206/OBK2
Tip
Značka: Kameny.cz
1 320 Kč 1 090,91 Kč bez DPH
Skladem

Lima Aurum je obkladový a dlažební kámen vyrobený z travertinu. Lze jej použít v interiéru i exteriéru. Jedná se o velmi oblíbený přírodní kámen. Mezi jeho velké výhody patří snadná pokládka a velmi nízké nároky na údržbu. Travertin v interiéru je vhodný i do namáhanějších prostorů, jako jsou koupelny, kuchyně, prádelny a okolí bazénu. V exteriéru pak nalezne využití na terasy, schodiště ale i obklady fasád, soklů a plotů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Že je kámen příliš drahý a můžou si ho dovolit jen vybraní lidí? Tohle přesvědčení už je dávno pryč, v dnešní době si můžete pořídit krásnou přírodní kamennou dlažbu již od pár stovek korun. Dodejte svému interiéru nádech luxusu a elegance v podobě kamenného obkladu a dlažby z Travertinu. Jedná se o kompaktní formu vápence, která vzniká v řekách a horkých pramenech. Travertin má unikátní kresbu a je k dostání v různých barevných provedeních, od světle béžové, přes hnědou až k našedlým odstínům. Kresba a barva závisí na lokalitě, kde se travertin těží. Vzhled travertinu je rovněž ovlivňován klimatickými podmínkami dané lokality. Tento přírodní kámen travertin je obzvlášť vhodný jako obklad do koupelny, používá se ale také jako dlažba do kuchyně, obývacího pokoje nebo chodby, kde díky svým zlatavým podtónům dodává přívětivý a hřejivý pocit. Formátovaná dlažba z přírodního kamene travertinu je vhodná i pro komerční využití – vstupní haly, recepce, restaurace, kanceláře.

Nabízíme tři typy kamene Lima Aurum:

Obklad a interiérová dlažba Lima Aurum - tento kámen má výšku 12mm a skládá se do Románského patentu. Ten je možno prohlédnout v přiloženém souboru s názvem "Kladečský plán". Travertin ve výšce 12 mm je ideální do interiéru na obklady i dlažby. Tento travertin můžete použít i v exteriéru jako obklad. Tuto výšku travertinu lze také použít jako exteriérovou dlažbu, ale pouze pro nadkryté plochy (např. terasy, balkony, zimní zahrady apod.)

Exteriérová dlažba Lima Aurum - tento travertin má výšku 30 mm a je ideální dlažbou do exteriéru.

Podlahová lišta - jedná se o jednotlivé kusy s rozměry 60 x 6 x 1,2 cm. Podlahové lišty lze ovšem také využít jako interiérovou dlažbu. Skládáním travertinových pásků do stromečku (podobně jako dřevěné parkety) docílíme netypického a zároveň zajímavého formátu přírodního kamene.

Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10 – 15 % obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K obkladu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci.

Lima aurum není jediným produktem série Lima, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

VZORKY si můžete objednat zde.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažby - přírodní kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér
Interiér x Exteriér: Interiér, Exteriér
Pokládka: Do lepidla - pochozí plochy
Způsob pokládky: Do lepidla
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Travertin
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování : Dle způsobu pokládky
Formát kamene: Románský patent
Tloušťka kamene : 1,2 cm
Přibližná váha: 32 kg / m²
Cena za balení: 976,80 kč s DPH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: