Přírodní obkladový kámen - Neheti Nero

Kód: 393S1
Značka: Kameny.cz
1 990 Kč / balení 1 644,63 Kč bez DPH 1 990 Kč / 1 m2
Na objednávku

Mramorová interiérová mozaika Neheti Nero je vyrobená ve formátech 20 x 30cm s tloušťkou 2cm. Přírodní mramor dodává obkladu nejen dokonalý a elegantní vzhled, ale je také velmi kvalitní. Tento kamenný obklad má velmi osobitou struktura, a tak velmi vynikne na větších plochách, kde zaujme jednoznačně dominantní postavení. Nejčastěji bývá umisťován do společenských místností, či ložnic. Co se týče barevnosti, je tuzemská nabídka ve srovnání se světem skromnější, proto bereme veškeré obkladové i dlažební kameny ze zahraničí a dnes jsou přírodní kamenné obklady využívány mnohem hojněji. Díky barevnosti je také kámen velmi často volen jako designový prvek v moderních domácnostech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Potřebujete oživit Váš byt či dům, ale zároveň hledáte něco kvalitního a cenově dostupného? Nabízíme Vám přírodní obkladový kámen NEHETI NERO, jehož materiálem je mramor, který se velmi často využívá jako obkladový kámen v interiérech i exteriérech. Velikost jednotlivých kamenů je 20 x 30 cm. Porfyr je známý zejména svým unikátním a elegantním vzhledem, ale také svou kvalitou. Je velmi pevný, mrazuvzdorný a má famózní zbarvení. Jelikož se jedná o materiál přírodní a ručně opracovaný, každý kus kamene je originál, což vytváří dokonalou autentičnost výsledné práce.

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli dovolit umístit do interiéru či exteriéru obklad z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v elegantním městském bytě jako umějí i podtrhnout kouzlo moderního domu.

Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10 – 15 % obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K obkladu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: CELÝ SORTIMENT
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Do lepidla
Tvar: Obdélník
Rozměry: 20 x 30cm
Typ kamene: Mramor
Barevnost: Šedá
Série: Nero
Tloušťka: 2 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Mramor
Obsah balení: 1 m2
Rozměr: 20x30cm
Tloušťka kamene: 2cm
Najdete nás i na MALL.CZ