Zákaznická podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Odstraňovač cementových skvrn a výkvětů CL Remover 500 ml

Kód: 835
Značka: Nanobala
164 Kč 135,54 Kč bez DPH
Do 1 týdne

Odstraňovač cementových a vápenných povlaků a výkvětů CL Remover aktivně rozpouští a odstraňuje nečistoty na přírodním kameni - maltu, lepidlo, cementový závoj, vápenný výkvět, fleky a šmouhy od sádry, povrchové i zatvrdlé nečistoty a různé druhy povlaků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstraňovač cementových a vápenných povlaků a výkvětů na přírodním kameni tvoří kapalná směs detergentů a kyselin, která je nehořlavá, netoxická a bez jakéhokoliv zápachu. Před použitím CL Remover nejdříve připravte povrch tak, že mechanicky odstraníte hrubé nečistoty z povrchu kamene. Následně proveďte test přípravku na malém a nejlépe skrytějším místě kamene. Spotřeba čističe je závislá na stupni znečištění, většinou v rozmezí 50 - 200ml/m2.

Odstraňovač cementových a vápenných povlaků a výkvětů se nanáší pomocí rozprašovače, válečku nebo štětce, a to v dostatečném množství, podle savosti povrchu kamene. Po aplikaci nechte prostředek působit 10 - 20 minut, poté ho mechanicky očistěte kartáčkem a důkladně omyjte vodou. Při velmi silném znečištění je nutné opakovat aplikaci až do úplného vyčistění kamene.

Balení 0,5l odpovídá ploše 5m2.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavební chemie - impregnace, lepidla, odstraňovače
Obsah balení: 1
Balení: 0,5 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: