Zákaznická podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Originální sošky psů (mramor)

Kód: 1427
Novinka
Značka: Kameny.cz
ZdarmaZdarma
MG 7008
790 Kč 652,89 Kč bez DPH
Na dotaz

Sošky psů vyrobené z mramoru nabízíme v sadě dvou kusů s břidlicovým podstavcem. Tato krásná dekorace bude úžasným dárkem do domácnosti nejen pro milovníky psů. Jistě tímto dárkem potěšíte na Vánoce či na narozeniny jakoukoli ženu, muže, či páry, které mají dobrý vkus.

Psí dekorace vyrobené z mramoru navrhuje naše designérka, která vždy vytvoří tvar sošky tak, aby ve formě dvoucentimetrového mramoru měla zvířátka co nejčistější a zároveň co nejoriginálnější tvar. Podobné dekorace nikdo v ČR nevyrábí a navíc vzhledem k autorským právům není možné tyto sošky zkopírovat, proto ani tyto výrobky nikde jinde nenajdete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V balení obdržíte 2 pejsky vyrobené z bílého mramoru a destičku z přírodní břidlice, na níž si můžete sošky postavit, nebo přímo nalepit. Pokud máte doma místo, na něž by bylo vhodnější vystavit sošky bez tmavého podstavce, můžete tuto břidlicovou destičku použít třeba jako podtácek pro hrneček.

Přírodní kámen je materiál po staletí utvářený přírodou a produkty, které jsou z kamene vyrobeny, jsou kvalitní a neopakovatelné. Mramor svým vzhledem i vlastnostmi symbolizuje luxus. Proto tyto sošky působí velmi luxusně a vytvářejí dojem přítomnosti přírody ve Vašem interiéru.

Tyto sošky budou tvořit nádhernou dekoraci nejen v domácnosti milovníků psů, ale také v interiéru kohokoli, kdo se rád obklopuje krásnými a originálními věcmi.

Dárek z přírodního kamene rozzáří oči, potěší srdce a přetrvá věky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sochy a výrobky z kamene
Obsah balení: 1
Obsah sady: 2 sošky + podstavec
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene - sošky: Mramor
Typ kamene - podstavec: Břidlice
Výška menší kočky: 12 cm
Výška větší kočky: 14 cm
Rozměr podstavce: 11,5 x 11,5 cm