Ostatní produkty Mapei

4 položek celkem

Cena

4052413
14052413

Značky

Položek k zobrazení: 4
Epoxidové lepidlo na lepení konstrukčních prvků - Adesilex PG4
Novinka
2 839 Kč –15 %
2 413 Kč / ks

Adesilex PG4 je dvousložkové tixotropní lepidlo na bázi epoxidové pryskyřice s modifikovanou reologií k lepení konstrukčních prvků, těsnicích pásů z PVC a hypalonu.

Kód: 10649
Mapeband Easy - gumová páska k tvorbě pružného spoje v hydroizolačních systémech
Novinka
od 1 137 Kč –15 %
od 967 Kč / 10 bm

Mapeband Easy je gumový pás s oboustrannou vrstvou netkané textilie na zhotovení vodě nepropustných pružných spojů v hydroizolačních systémech.

Kód: 10993/10
Lepidlo pro napojení spár a utěsnění trhlin v potěrech - Eporip
Novinka
od 1 174 Kč –15 %
od 998 Kč / ks

Egorip je dvousložkové lepidlo na bázi epoxidové pryskyřice bez obsahu rozpouštědel. Využívá se pro napojení spár a monolitické utěsnění trhlin v potěrech, vhodné je také na...

Kód: 10652/2 K
Rychle tvrdnoucí pryskyřice na opravy trhlin a drobných defektů - Eporip Turbo
Novinka
476 Kč –15 %
405 Kč / ks

Eporip Turbo je dvousložková rychle tvrdnoucí polyesterová pryskyřice. Využívá se pro utěsnění trhlin v podlahových potěrech a provádění oprav drobných defektů. Je vhodné pro...

Kód: 10655

Ostatní produkty Mapei

 

Epoxidové lepidlo na lepení konstrukčních prvků Adesilex PG4dvousložkové tixotropní lepidlo na bázi epoxidové pryskyřice s modifikovanou reologií k lepení konstrukčních prvků, těsnicích pásů z PVC a hypalonu.

Gumová páska k vytvoření pružného spoje v hydroizolačních systémech Mapeband Easy- používá se na zhotovení vodě nepropustných pružných spojů v hydroizolačních systémech.

Lepidlo pro napojení spár a utěsnění trhlin v potěrech Eporip - dvousložkové lepidlo na bázi epoxidové pryskyřice bez obsahu rozpouštědel. 

Rychle tvrdnoucí pryskyřice na opravy trhlin a drobných defektů Eporip Turbo - využívá se pro utěsnění trhlin v podlahových potěrech a provádění oprav drobných defektů.

Najdete nás i na MALL.CZ

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení