Mozaika z přírodního kamene - Oval Black

Kód: 392S1
Značka: Kameny.cz
3 490 Kč / balení 1 m2 2 884,30 Kč bez DPH 3 490 Kč / 1 m2
Na objednávku

Mramorová mozaika Oval Black z přírodního kamene je prodávána v jednotlivých modulech ve formátu 30 x 30 cm tak, aby se daly jednoduše obkládlat i větší plochy. Díky brilantní originalitě každého jednoho kusu kamene vytváří mramorová mozaika dokonalou harmonii a autentičnost. Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. Jako funkční i krásný a současně nadčasový materiál je velmi často využíván i pro dlažby venkovní a vnitřní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Oval Black je luxusní obkladový kámen z přírodního kamene. Mozaika Oval Black se používá především v interiéru a materiálem je Mramor. Pro snadnou pokládku jsou moduly připravené ve formátu 30 x 30 cm, díky kterým je pokládka velmi rychlá. Jedinečný a autentický vzhled mramoru působí velmi elegantním dojmem. Obklad z kamene bývá velmi často umisťován nejen do prostor koupelen a kuchyní, ale i do společenských prostor nebo do okolí krbů.

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli dovolit umístit do interiéru či exteriéru obklad z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v zahradě elegantního městského domu a pěkně podtrhnou i kouzlo venkovské zahrádky.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mozaiky
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Mozaika
Použití: Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Do lepidla
Tvar: Modul
Rozměry: 30 x 30 cm
Typ kamene: Mramor
Barevnost: Šedá
Série: Black
Tloušťka: 1 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Mramor
Obsah balení: 1m2
Rozměr: 30x30cm
Tloušťka kamene: 1-1,5cm
Najdete nás i na MALL.CZ