Premium Fox - obklad z přírodního kamene

Kód: 273-4
Značka: Kameny.cz
739,27 Kč / balení 0,413 m2 610,97 Kč bez DPH 1 790 Kč / 1 m2
Skladem

Premium Fox je přírodní obkladový kámen vyrobený z břidlice s obsahem limonitu. Lze jej použít v interiéru i exteriéru. Díky své odolnosti je vhodný jako fasádní obklad, obklad soklů či plotů. Kamenný obklad je připraven v jednotlivých modulech, což velmi usnadňuje a urychluje pokládku.

Sérii Premium tvoří řezaný obkladový kámen. Jednotlivé moduly se skládají z obdélníkových formátů slepených dohromady pryskyřicí. Modulární úprava těchto obkladů velmi urychluje pokládku a usnadňuje práci.

Série Prémium obsahuje celkem čtyři atraktivní kamenné obklady. K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Obkladový kámen Premium Fox z hnědé břidlice je vyrobený z přírodního kamene. Pro snadnou pokládku je tento obkladový kámen připravený v obdélníkových modulech o rozměrech 55 x 15 cm. Kámen na ploše vypadá celistvě a neopakují se v něm žádné vzory. Přírodní obklad Premium Fox z hnědé břidlice můžete použít do interiéru i exteriéru. Velice oblíbený je do společenských prostor, na fasádu, krb, plot, zídky, terasy i komerční prostory,  K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.

Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10% obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K obkladu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci.

Série Prémium obsahuje celkem čtyři atraktivní kamenné obklady. K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.

Chci objednat vzorek obkladu Premium Fox

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladový kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní, Exteriér - venkovní
Způsob pokládky: Do lepidla
Tvar: Modul
Rozměry: 55 x 15 cm
Typ kamene: Břidlice
Barevnost: Hnědá, Hnědošedá, Oranžová, Šedá
Série: Fox
Tloušťka: 2 - 4 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Břidlice s obsahem limonitu
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Rozměr modulu - obdélník: 55 x 15 cm
Tloušťka kamene: 2 - 4cm
Typ balení: Kartonová krabice
Obsah balení: 0,413
Najdete nás i na MALL.CZ