Zákaznická podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

PRODEJNA

 

Máme opravdu velkou prodejnu 

Vzorkovou prodejnu Stonepark.cz naleznete v areálu prodejny Kameny.cz ve Valašském Meziříčí. Na vzorkových tablech si můžete prohlédnout naši nabídku obkladů od firmy Stegu, keramických dlažeb Altra Pietra a také celý stortiment přírodního kamene. V areálu se nachází prodejní budova ve které jsou k vidění obklady z přírodního kamene. 

OTEVÍRACÍ DOBA Stonepark.cz

V měsících                                                                           pondělí – pátek              sobota

Březen – říjen                                                                    8.00 – 18.00                   8.00 – 12.00

Listopad, prosinec, leden, únor                              8.00 – 16.00                   9.00 – 12.00

Neděle a všechny státní svátky - zavřeno

 

Adresa prodejny: Bynina 195, 757 01 Valašské Meziříčí

GPS: 49.4981819N, 17.9624261E

web mapa stonepark

 

Virtuální prohlídka

Nabízíme možnost si areál naší prodejny prohlédnout virtuálně.

Prohlídka prodejny

Prohlídka zahrady

Prohlídka placu

 

Exteriérová prodejna

Na zpevněné ploše velké přibližně 5.000 m2 se můžete pohybovat mezi vystavenými kameny a vybírat si zboží, které se vám líbí. Jistě budete překvapeni naší širokou nabídkou.

Prodejna Kameny.cz StonePark 5

Výstavní plochy

Tisíc metrů čtverečních plných inspirace. Ve výstavních prostorách naší prodejny si můžete prohlédnout exteriérové obklady a dlažby z přírodního kamene na denním světle. Je zde také prostor vyhrazený pro fontány, které jsou zprovozněny, abyste je mohli vidět přímo za chodu. Další zajímavostí v těchoto prostorách jsou thajské a vietnamské solitérní kameny a velké množství výrobků z přírodního kamene.  

Prodejna Kameny.cz StonePark 4

Náš široký sortiment vystavujeme v prodejně Stonepark.cz tak, aby bylo možné si vše krásně prohlédnout. přírodní kámen jedinečnou barevnost i strukturu, které jsou nepřenositelné. Návštěvu naší prodejny můžete spojit s rekreací v Beskydech a poznáváním krás Valašska.

Prodejna Kameny.cz StonePark 6

Japonská zahrada

Vytvořili jsme v našem areálu velkou japonskou zahradu rozléhající se na dalších 1.000 m2. V této zahradě naleznete typické prvky japonských zahrad, jako jsou velké soliterní kameny, tvarované stromy a japonské lampy. Nechybí zde ani kamenné sochy zvířat a Buddhů či nádoby cukubai. 

Vstup do japonské zahrady

Pro vstup do nové japonské zahrady jsme postavili altán, který poskytuje příjemné zázemí.

Prodejna Kameny.cz StonePark

Prodejna Kameny.cz StonePark 3

Prodejna Kameny.cz StonePark 2

Skladovací prostory a manipulační plochy

Velkou část našeho areálu máme vyhrazenou pro venkovní skladovací prostory a manipulační plochy. Měsíčně v našem areálu skládáme a nakládáme několik stovek automobilů, a proto musí mít tyto prostory dostatečnou kapacitu. Ostatní plochy jsou vyhrazeny pro zákaznické parkoviště.  

Prodejna Kameny.cz StonePark 9

Obkladový kámen, kamenné dlažby i zídky máme vystaveny na krásných a velkých tablech v naší prodejně.

Prodejna Kameny.cz StonePark 7

Milujeme přírodní kámen

Proč? Protože:

  • je to materiál po staletí utvářený přírodou, žádná umělina z továrny
  • každý kámen je naprosto originální – podobně jako otisky prstů ani dva kameny nejsou zcela identické
  • produkty, které jsou z těchto přírodních kamenů vyrobeny, jsou kvalitní, neopakovatelné a vydrží navždy
  • stejně tak i jednotlivé části kamenných lomů jsou rozdílné, proto je každý kus kamenného obkladu či dlažby zcela jedinečný (na rozdíl od imitací kamenů se žádný prvek neopakuje)
  • A navíc…! Věděli jste, že kamenné obklady, dlažby i výrobky z přírodního kamene můžete získat za srovnatelnou (a často dokonce nižší!) cenunež stejné produkty vyrobené z nešťastných napodobenin kamene? Stačí se podívat do naší nabídky :)

Fotografie z naší prodejny: 

prodejna kamene přírodníhoa  a umělého

Proč nakoupit právě u nás? 

proč přírodní kámen od Kameny.cz