Provance Aurum - přírodní obkladový kámen

Kód: 1099S1
Značka: Kameny.cz
626,50 Kč / balení 0,35 m2 517,77 Kč bez DPH 1 790 Kč / 1 m2
Skladem

Kamenný obklad Provance Aurum je vyroben z přírodního travertinu. Rozměry a formu skládání vymysleli naši zaměstnanci a obklad byl vytvořen na míru přímo pro naši firmu, proto tento obklad nenajdete nikde jinde. 

Obkladový kámen Provance Aurum je luxusním travertinovým obkladem, který je vhodný do interiéru i do exteriéru. Barevnost a struktura obkladového kamene je jedinečná a nezaměnitelná.

Všechny kamenné obklady v sérii Provance jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Využívají se jak v rezidenčních, tak v komerčních prostorech. Série Provance obsahuje celkem tři atraktivní kamenné obklady.

Chci objednat vzorek obkladu Provance Aurum.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Velký comeback zažívají interiérové i exteriérové přírodní kamenné obklady. Nejnovější kamenný obklad do exteriéru - Provance Aurum, který nyní nabízíme, vytvoří luxusní a přesto útulný domov. Materiálem je neodolatelný travertin. Rozměry a formu skládání vymysleli naši zaměstnanci a obklad byl vytvořen na míru přímo pro naši firmu, proto tento obklad nenajdete nikde jinde. Lidé se v poslední době snaží obklopovat přírodními a luxusními materiály, mezi nimiž je travertin velice populární. Pokud tedy hledáte nové tipy pro interiér i exteriér svého domu, pak ho nelze než doporučit. 

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli dovolit umístit do interiéru či exteriéru obklad z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v zahradě elegantního městského domu a pěkně podtrhnou i kouzlo venkovské zahrádky.

Kolik přírodního kamene objednat ?

  1. Vyměřte si plochu, kterou chcete obložit a přepočítejte jí na m2 .
  2. Přičtěte přibližně 10 – 15 % obkladového kamene na prořezy. 
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik m² potřebujete?“.
  4. Kalkulačka Vám následně sama vypočte, kolik balení obkladového kamene obdržíte.
  5. K obkladu Vám můžeme nabídnout také kvalitní flexibilní lepidlo a impregnaci.

 

 Travertinový obklad Provance Aurum

Chci objednat vzorek obkladu Provance Aurum

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladový kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní, Exteriér - venkovní
Způsob pokládky: Do lepidla
Tvar: Patent s různými formáty
Typ kamene: Travertin
Barevnost: Zlatá, Žlutohnědá
Série: Ardesia
Tloušťka: 2,5 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Travertin
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Obsah balení: 0,35 m2
Cena za balení: 626,50 kč s DPH
Najdete nás i na MALL.CZ