STONE SHINE - dekorativní impregnace na obklady

Kód: 5907762309996
Novinka
Značka: Stegu
500 Kč –5 %
STONE SHINE - dekorativní impregnace na obklady
500 Kč –5 % 475 Kč / ks 392,56 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Ochranná impregnace STONE SHINE je bílým vodě-odolným roztokem na bázi silikonů, který slouží k ochraně sádrových a betonových obkladů STEGU a dodá jim diamantový efekt. Použitím impregnace ochráníte obklad před znečištěním a zachováte jeho stálý vzhled.

Detailní informace

Detailní popis produktu

IMPREGNACE NA KAMENNÉ OBKLADY

Impregnace STONE SHINE je bílým voděodolným roztokem na bázi silikonů, který slouží k ochraně kamenných obkladů STEGU. Použitím impregnace ochráníte obklad před znečištěním a zachováte jeho stálý vzhled.

POUŽITÍ:

Impregnaci aplikujeme za 7 – 14 dní po vytvrzení lepidla a vyschnutí obkladů. Podklad, který chceme impregnovat, musí být zbaven nečistot a prachu. Nanášíme štětcem či rozprašovačem, záleží však na struktuře daného obkladu. Nátěr musí být nanesen rovnoměrně ve dvou vrstvách. Druhá vrstva by měla být aplikována ihned na první nátěr, který by měl být ještě vlhký.

OBSAH BALENÍ:

Jedním balením při aplikování předepsaných dvou vrstev nátěrů lze naimpregnovat 1 - 5 m², záleží však na absorpční schopnosti impregnovaného materiálu a použité technice.

SKLADOVÁNÍ:

Impregnaci skladujte v suchu při teplotě 5 - 30 °C v původním obalu.

DOPORUČENÍ:

Vzhledem k různorodosti stavebních materiálů dostupných na trhu, musí být před impregnováním provedeny zkoušky za účelem vyloučení jakéhokoliv nepředvídatelného problému, který může nastat během impregnování materiálu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stegu
Barva: bílá
Mrazuvzdornost: ano
Voděodolnost: ano
Vydatnost: 5 m²
Průměrná spotřeba: 0,1 - 0,2 l/m²
Teplota při práci: 5 - 30 °C
Vytvrzení: 1 hodina
Obsah balení: 1 l
Najdete nás i na MALL.CZ