Terče pod keramickou dlažbu - minimální navýšení

Kód: 6756/1 -
Značka: ETERNO IVICA
32 Kč / ks 26,45 Kč bez DPH
Skladem
Vyberte si výšku
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Výškově stavitelná podložka pod dlažbu Star.T 10-15 mm je nejnižší výškově stavitelná podložka. Nosnost podložky je cca 1 000 kg a průměr podložky je 150 mm a spárovací křidélka mají sílu 4 mm. Terče Star.T jsou velmi odolné vůči teplotám ( od -30 °C do +120 °C), kyselinám i ultrafialovému záření. Výškově nastavitelný terč pod dlažbu Star.T lze regulovat pomocí speciálního vyrovnávacího klíče, aniž by se muselo jakkoliv stavebně zasahovat do položeného povrchu. Podložky jsou kompletně recyklovatelné, nezatěžují tedy životní prostředí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výškově nastavitelné terče pod dlažbu s minimálním navýšením 1 - 1,5 cm. Pod tyto terče je možné přidat rozšiřující podložky v libovolném počtu o výšce 0,5 cm. Terče pod keramickou dlažbu s minimálním navýšením jsou nastavitelné od 8 do 30 mm a jsou kompatibilní s jakýmkoliv druhem keramického, betonového nebo kompozitního materiálu, jakéhokoliv rozměru a hmotnosti.

Nastavení umožňuje po milimetrech realizovat elegantní a stabilní podlahoviny, urychluje instalaci a poskytuje pevnost a přesnost celé dlažbě.

Funkce:

  • Výškové nastavení pomocí regulačního klíče
  • Nejtenčí a nejvhodnější na světě
  • Millimetrová regulace od 8 do 30 mm
  • Vysoce technická
  • Předřezané karty
  • Možnost navýšení o 8 mm s jednou ze dvou částí a přidání 5 mm rozšiřující podložky.

Terče Star.T jsou velmi odolné vůči teplotám ( od -30 °C do +120 °C), kyselinám i ultrafialovému záření. Výškově nastavitelný terč pod dlažbu Star.T lze regulovat pomocí speciálního vyrovnávacího klíče, aniž by se muselo jakkoliv stavebně zasahovat do položeného povrchu. Podložky jsou kompletně recyklovatelné, nezatěžují tedy životní prostředí. 

 

 

Najdete nás i na MALL.CZ