Travertino Crem - přírodní kámen

Kód: 459S1
Značka: Kameny.cz
483,12 Kč / balení 0,366 m2 399,27 Kč bez DPH 1 320 Kč / 1 m2
Skladem

Světlý travertinový obklad vhodný pro použití v interiérech i v exteriérech. Díky svému hladkému povrchu se tento kámen stal velmi oblíbeným obkladem, používaným mimo jiné v koupelnách a kuchyních. Obkladový kámen Travertino Crem prodáváme po jednotlivých páscích o rozměrech 6 x 61 cm s tloušťkou 1,2 cm. Jednotlivé pásky nejsou baleny v krabici, ale po jednotlivých kusech.

V případě, že si nejste jistí barevností, strukturou, plasticitou nebo kvalitou zpracování, nabízíme Vám možnost objednat si vzorek tohoto kamene. Pokud následně na základě zaslaného vzorku uděláte objednávku, peníze za vzorek Vám vrátíme. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Luxusní a moderní přírodní kamenný obklad může mít různý tvar, strukturu a odlišnost v barevné skladbě. Každý kámen je jedinečný a originální. TRAVERTINO CREM je velmi oblíbeným přírodním kamenným obkladem z travertinu. Série Travertino je kvalitní, pevný a mrazuvzdorný kámen unikátních barev. Velikosti jednotlivých kusů mají výšku 6 cm a délku 61 cm. V jednom balení dodáváme 10 kusů, které vystačí na 0,366 m².

Neopakovatelnost přírodního kamene je hlavní předností před kamenem umělým. Proto také fasádní kamenné obklady navozují vzhled moderní architektury a snoubí originální ráz domu s vysokou užitnou hodnotou. Další přední výhodou přírodního kamene je obrovská životnost, stálost a bezúdržbovost oproti běžným fasádním materiálům, jako je například dřevo, nebo fasádní omítka. Stejně jako v exteriéru, tak i v interiéru domu je možnost využití přírodního kamene nejen jako charakteristický rys celé stavby, ale jako doplněk, který tuto dlažbu odlišuje od ostatních části domu.

Kde se dá travertin použít?

Díky výšce 6 cm u každého kusu je tento kámen ideální volbou pokud potřebujete položit sokly v prostorech interiérových i exteriérových. Dále je vhodný na zatěžované plochy v kuchyních, koupelnách nebo v okolí krbů. Nejčastěji však bývá z Travertina Aurum obložena fasáda či sokly kolem domu. Nejlepší volbou je kombinace s kamennou podlahou. Při volbě dlažby s travertinu můžete sladit celý interiér do jednoho odstínu. Například použití dlažby Lima Crem, Trendo Crem.

K tomuto produktu doporučujeme lepidlo Adesilex P9 - bílé lepidlo , impregnaci WProtect a spárovací hmotu Ultracolor.

Průměrná spotřeba spárovací hmoty Ultracolor:

61x40,6x3 cm – spára 5 mm – 1,1 kg/m2

Doporučená barevnost spárovací hmota Béžová 2000, č. 132.

Chci objednat vzorek obkladu Travertino Crem.

Pokládka této kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladový kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní, Exteriér - venkovní
Způsob pokládky: Do lepidla
Tvar: Modul
Rozměry: 61 x 6 cm
Typ kamene: Travertin
Barevnost: Béžová, Krémová
Série: Crem
Tloušťka: 1,2 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ materiálu: Travertin
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ano
Formát kamene: 6 x 61 cm
Tloušťka kamene: 1, 2 cm
Obsah balení: 0,366 m²
Počet ks v balení: 10 ks
Váha 1 m²: cca 30 kg
Cena za balení: 483,12 Kč s DPH
Najdete nás i na MALL.CZ