Mozaika z přírodního kamene - Vara Onyx

Kód: 509S1
Značka: Kameny.cz
895,50 Kč / balení 0,45 m2 740,08 Kč bez DPH 1 990 Kč / 1 m2
Na objednávku

Mozaika z přírodního kamene Vara Onyx je vyrobená z kamene onyx. Jednotlivé kousky kamínků jsou přilepeny na síťku obdelníkového tvaru ve velikosti 30 x 30 cm. Příprava obkladu do jednotlivých modulů obdelníhového tvaru podstatně snižuje pracnost při jeho obkládání. Přírodní kamenný obklad může mít různý tvar, strukturu a odlišnost v barevné skladbě. Každý kámen je jedinečný a originální. Neopakovatelnost přírodního kamene je hlavní předností před kamenem umělým.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Přírodní kamenná mozaika Vara Onyx je velmi unikátní a jedinečný obklad v odstínech bílé až světle růžové barvy. Díky svému zbarvení a různorodé velikosti každého kamínku působí mozaika velmi elegantním dojmem. Pro jednoduchou a rychlou pokládku, která zvládnete i sami, jsou jednotlivé onyxové kamínky pryskyřicí přilepeny na čtvercové moduly ve velikosti 30 x 30 cm. Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. Jako funkční i krásný a současně nadčasový materiál je velmi často využíván i pro dlažby venkovní a vnitřní.

Přírodní kameny patří mezi stále hledanější a oblíbenější doplňky mnoha staveb. Návrat k přírodě s využitím přírodních materiálů dokáže celkový pohled na váš dům, chatu nebo chalupu zcela změnit. Přírodní kámen na fasády domu plní nejen estetickou funkci, ale zároveň přispěje i k tepelné izolaci stěn. Přírodní kámen ale nemusíte používat pouze na fasády. Úžasně působí přírodní kameny i jako obklad podezdívek, zdí teras, na obklady ploch kolem zahradních jezírek nebo zahradních zdí. Využití najde kámen z přírody i jako dlažba na zahradní chodníky, schody, cesty, okolí bazénů a jezírek. Spojte přírodu s přírodou. Vhodně zvolený kámen odolává přírodním klimatickým podmínkám a jeho použití je víc než působivé.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mozaiky
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Do lepidla
Tvar: Modul
Rozměry: 30 x 30 cm
Typ kamene: Onyx
Barevnost: Béžová, Krémová
Tloušťka: 1 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Onyx
Formát kamene: 30 x 30 cm
Tloušťka kamene: 1 cm
Obsah balení: 0,45 m²
Najdete nás i na MALL.CZ