Bazénový lem Rosa

Kód: 1289
Značka: Kameny.cz
849 Kč / ks 701,65 Kč bez DPH
Skladem

Bazénový lem Rosa z přírodního kamene je vyrobený z kvarcitu. Kamenná deska je oblíbená pro svou zajímavou neopakovatelnou barevnost. Kvarcitový lem nabízíme ve čtvercovém formátu s rozměry 47 x 47 cm a tloušťkou 2,5 cm. Kamenný lem má zakulacenou hranu, takže se nemůže stát, že se o hranu bazénu zraníte. Bazénový lem z přírodního kamene se používá pro vytvoření okraje bazénu, který zabraňuje vylévání vody při koupání a znečištění bazénu z jeho okolí. Bazénové lemy můžou navazovat na okolní dlažbu z přírodního kamene. Bazénový lem je stálobarevný a mrazuvzdorný.

Bazénový lem nabízíme pouze v uvedených rozměrech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bazénové lemy Rosa z přírodního kamene jsou vyrobený z kvarcitu. Desky mají velmi zajímavou barevnost, každý kuse je originál. Díky svým zakulaceným hranám vytváří praktické a elegantní zakončení bazénu. Rozměry kamenného lemu Rosa jsou 47 x 47 cm, tloušťka je 2,5 cm a přibližná váha jednoho kusu 15 kg. Dobře se kombinují s kamennou dlažbou nebo kamenným kobercem s pryskyřicí. 

Bazénový lem z přírodního kamene se používá pro vytvoření okraje bazénu, který zabraňuje vylévání vody při koupání a znečištění bazénu z jeho okolí. Lemy můžou navazovat na okolní dlažbu z přírodního kamene. Bazénový lem je stálobarevný a mrazuvzdorný. Kamenná deska zakryje horní hranu bazénu a vytvoří efektní olemování celého obvodu. Rozdíl mezi bazénem s lemem a bez lemu je ohromující. Bazénový lem zvýrazní čistotu a barvu vody a bazén vypadá jako zarámované čisté zrcadlo.

Bazénový lem nabízíme pouze v uvedených rozměrech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Schody, zákrytové desky, bazénové lemy, parapety
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní, Exteriér - venkovní
Tvar: Čtverec
Rozměry: 47 x 47 cm
Typ kamene: Kvarcit
Barevnost: Béžová, Hnědá, Oranžová, Růžová
Tloušťka: 2,5 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Kvarcit
Rozměry bazénového lemu: 47 x 47 cm
Tloušťka bazénového lemu: 2,5 cm
Přibližná váha: 15 kg / ks
Obsah balení: 1
Najdete nás i na MALL.CZ