Přírodní obkladový kámen - Brana Medu

Kód: 277-1S1
Značka: Kameny.cz
990 Kč / balení 818,18 Kč bez DPH 990 Kč / 1 m2
Skladem

Zlatožluté rulové pásky vhodné k obkladu vyzděných zídek, soklů, fasád nebo také interiérových prostor. Jedná se o přírodní kámen ořezávaný ze čtyř stran se stejnými výškami. Výška tohoto obkladového kamene je 20 cm, šířka je v rozmezí 1 - 3 cm a délky jsou různé. Kámen je mrazuvzdorný a není potřeba jej spárovat. Hmotnost tohoto obkladového kamene je přibližně 55 kg/m².

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Brana Medu je páskovaný rulový přírodní kámen. Každý kámen se pokládá samostatně a jeho barevnost je zlatavá až zlatožlutá. Obkladový kámen Brana Medu je možné použít do interiéru i do exteriéru. Díky svému jedinečnému vzhledu každého kusu kamene vytvoříte obklad dokonale autentický a originální. Výška obkladového kamene je 20 cm, tloušťka 1 - 3 cm a délka je různá. Rula je velmi oblíbená zejména kvůli své mrazuvzdornosti, tvrdosti a originálnímu vzhledu.

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli dovolit umístit do interiéru či exteriéru obklad z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v zahradě elegantního městského domu a pěkně podtrhnou i kouzlo venkovské zahrádky.

Kamenný obklad Brana Medu

Brana Medu není jediným produktem série Brana, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

VZORKY si můžete objednat zde.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladový kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní, Exteriér - venkovní
Způsob pokládky: Do lepidla
Tvar: Čtverec, Obdélník
Rozměry: 20 cm x různá délka
Typ kamene: Rula
Barevnost: Hnědá, Hnědošedá, Žlutohnědá
Série: Medu
Tloušťka: 1 - 3 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Rula
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Tloušťka kamene: 1 - 3 cm
Obsah balení: 1 m²
Formát kamene: 20 cm x různá délka
Váha 1 m²: 50 kg
Množství na paletě: 20 m²
Najdete nás i na MALL.CZ