Zákaznická podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Luxusní obklady a dlažby do koupelny

Kvalitní koupelna je jeden ze základních prvků domácnosti. Měla by působit čistým, nadčasovým dojmem. Proto je k realizaci nové či rekonstrukci staré koupelny ideální použít kamenný obklad i dlažbu, která je spojením elegance a stylu.

Přemýšlíte jaká dlažba nebo obklad by se hodil při rekonstrukci či realizaci Vaší koupelny? Zde naleznete fotky z realizací našich spokojených zákazníků, kterými se můžete nechat inspirovat.

Do koupelen se hodí jak tmavší, tak světlejší kamenné obklady a dlažby. Velmi oblíbené jsou také stylové kamenné mozaiky, které přidají na kráse každé koupelny. Trendem moderních koupelen je použití obkladů na zdech ve stejném dekoru, jako je dlažba na podlaze. 

 

Kamenný obklad/dlažba Trendo Crem a obklad Travertino Multi působí velmi atraktivně. Jsou vyrobeny z přírodního kamene, konkrétně z travertinu. Tento kámen je velmi odolný, díky tomu se hodí také do náročnějších místností, jako je koupelna. 

Trendo Crem - obklad i dlažba

Trendo Crem - koláž

Návrh bez názvu (9)

Travertino Multi - obklad

Travertino Multi - koláž

 

S velkou oblibou se do koupelen používají také poutavé kamenné mozaiky. Výhodou kamenné mozaiky je její dlouhá životnost, všestranné využití, mrazuvzdornost a stálobarevnost.

Brix Multi - mozaika 

Brix Multi - koláž

DSC_2782

 

Kamenný obklad/dlažba ze série Fleta působí velmi noblesním, luxusním dojmem. Díky hladké úpravě břidlice dokonale zvětšují prostor a dokáže podtrhnout krásu Vaší koupelny.

Fleta Roka - obklad i dlažba

Fleta Roka - koláž

Fleta Nero - obklad i dlažba

Fleta Nero - koláž

 

V případě, že si nejste vzhledem, strukturou, či barvou jistí, nabízíme Vám možnost objednat si vzorek obkladu či dlažby. 

Poskytujeme také tvorbu 2D či 3D grafických návrhů, které vytvoříme přímo Vám na míru. Vizualizace velmi usnadní Vaše rozhodování.

Přímo na naší prodejně Vám rádi pomůžou a poradí zkušení kolegové, popřípadě se na nás můžete obrátit přes e-mail, či online chat.