Zahrada se srdcem a duší

Zahrada je místo určené k relaxaci, ale také k zábavě. Inspirujte se jak oživit Vaší zahradu, tak abyste se v ní cítili příjemně. Najdete zde jak může vypadat kamenná zídka, kam umístit originální solitery, fontány a kamenné dekorace nebo jak kamínky zkrášlit záhonek s květinami.

Velmi oblíbeným originálním prvkem zahrady jsou kamenné nášlapy. Mají praktické a zároveň estetické využití. Jejich pokládka je poměrně snadná.

Nášlapy Mavi

Nášlapy Mavi - zahrada

 

Atraktivním zahraním prvkem jsou také kamenné zídky. Krása kamene se snoubí s noblesou okrasných květin a společně tvoří půvabnou součást zahrady.

zídka_1

 

Skvostně bude Vaše zahrada vypadat pokud do ní zařadíte některý z našich exkluzivních soliterních kamenů. Každý ze soliterů je jedinečný, originální kus s rozmanitými tvary a pestrou barevností. 

_MG_1185-2_1

 

Atraktivní dekoraci do zahrady naleznete také mezi výrobky z kamene. Najdete zde kamenné sošky i sochy, k oživení prostoru. Nebo také lavičky z kamene, které se hodí pro relaxaci v útulné zahradě.

_MG_4403_2

 

Kamenná fontána je zajímavým dekoračním prvkem, který jistě bude poutat pozornost. Fontány nabízíme v různých velikostech, tvarech a v rozmanité škále barev. V naší nabídce naleznete také instalační set, který Vám usnadní instalaci fontány do Vaší zahrady. 

Fontány koláž

V případě, že si nejste vzhledem, strukturou, či barvou jistí, nabízíme Vám možnost objednat si vzorek obkladu či dlažby. 

Poskytujeme také tvorbu 2D či 3D grafických návrhů, které vytvoříme přímo Vám na míru. Vizualizace velmi usnadní Vaše rozhodování.

Přímo na naší prodejně Vám rádi pomůžou a poradí zkušení kolegové, popřípadě se na nás můžete obrátit přes e-mail, či online chat. 

Najdete nás i na MALL.CZ

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení