Exteriérová dlažba z kamene - Rio Crem DOPRAVA ZDARMA

Kód: 2340S1
Akce
Značka: Kameny.cz
ZDARMAZDARMA 476,16 Kč –25 %
Exteriérová dlažba z kamene Rio Crem
476,16 Kč –25 % 357,12 Kč / balení 0,248 m2 295,14 Kč bez DPH 1 440 Kč / 1 m2
Skladem

Rio Crem je venkovní dlažba, která je vyrobená z přírodního kamene konkrétně z luxusního travertinu krémové barvy o síle 3 cm. Její rozměry jsou 61 x 40,6 cm. Travertin je velmi žádaným materiálem pro svůj originální vzhled a kladné vlastnosti jako je odolnost nebo mrazuvzdornost. Luxusní dlažba Rio Crem je ideální volbou pro exteriérové využití, skvěle vypadá na terasách, v altánech, pergolách nebo kolem bazénů. V naší nabídce naleznete bazénové lemy, které krásně navážou na travertinovou dlažbu.

Minimální objednatelné množství je 5 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Do módy se vracejí klasické, ale nově zužitkované materiály. Vkusný exteriér vytvoříme třeba umístěním kamenné dlažby RIO CREM. Velký potenciál je nyní v neodolatelném, luxusním travertinu, z něhož je dlažba vyrobena a který působí velmi elegantním a decentním dojmem. Kamenné desky jsou velké 61 x 40,6 cm a jejich tloušťka je 3 cm. Travertinový obklad i dlažba má velmi široké využití, jeho půvab a eleganci podtrhnete kombinací s kamenným obkladem.

Travertin je nejvíce ceněn pro svůj unikátní vzhled. Nejen to je však hlavní argument pro jeho využití v prostoru. Dále se za velice vítanou vlastnost považuje i poměrně vysoká odolnost vůči mechanickému poškození. Travertin také dobře snáší střídání vysokých a nízkých teplot. Je tedy mrazuvzdorný a mimo to ho neponičí ani vlhkost, se kterou mnohé jiné přírodní materiály poměrně bojují. Vyniká také dobrými izolačními schopnostmi.

Přírodní kamenná dlažba může mít různý tvar, strukturu a odlišnost v barevné skladbě. Každý kámen je jedinečný a originální. Neopakovatelnost přírodního kamene je hlavní předností před kamenem umělým. Proto také fasádní kamenné obklady navozují vzhled moderní architektury a snoubí originální ráz domu s vysokou užitnou hodnotou. Další přední výhodou přírodního kamene je obrovská životnost, stálost a bezúdržbovost oproti běžným fasádním materiálům, jako je například dřevo, nebo fasádní omítka. Stejně jako v exteriéru, tak i v interiéru domu je možnost využití přírodního kamene nejen jako charakteristický rys celé stavby, ale jako doplněk, který tuto dlažbu odlišuje od ostatních části domu.

K tomuto produktu doporučujeme lepidlo Adesilex P9 - bílé lepidlo , impregnaci BWTProtect a spárovací hmotu Ultracolor.

Průměrná spotřeba spárovací hmoty Ultracolor:

61x40,6x3 cm – spára 5 mm – 1,1 kg/m2

Doporučená barevnost spárovací hmota Béžová 2000, č. 132.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažby - přírodní kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní
Pokládka: Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy, Do lepidla - pochozí plochy
Tvar: Obdélník
Rozměry: 61 x 40,6 cm
Typ kamene: Travertin
Barevnost: Béžová, Krémová
Druh dlažby: Pochozí
Série: Crem
Tloušťka: 3 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Travertin
Formát dlažby: 61 x 40,6 cm
Tloušťka kamene: 3 cm
Najdete nás i na MALL.CZ