Přírodní obkladový kámen - Briliant Nero DOPRAVA ZDARMA

Kód: 281-2S1
Novinka
Značka: Kameny.cz
918,99 Kč / balení 0,5775 m2 759,50 Kč bez DPH 1 589,95 Kč / 1 m2
Skladem

Briliant Nero je luxusní přírodní obkladový kámen vyrobený z ruly. Tento kamenný obklad je velmi vyhledávaný pro svůj jednoduchý vzhled a moderní antracitovou barvu a jemný třpytivý nádechem. Kámen je vhodný pro použití v v interiéru i exteriéru. Briliant Nero se hodí do ložnic, v okolí za televizí, na krby, do chodeb nebo také jako fasádní obklad. Obklad je předchystaný v modulu o rozměru 55 x 15 cm, s tloušťkou 0,5 - 2 cm. Nabízíme jej v balení po 0,5775 m2, váha obkladu je 35 kg/m2.

Minimální objednatelné množství je 5 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Obkladový kámen Briliant Nero vyrobený z ruly je luxusní přírodní obklad, vhodný do interiéru i exteriéru. Jednoduchý tmavý - antracitový vzhled a krásná plastická struktura s třpytivým povrchem dodává kamennému obkladu Briliant Nero jedinečnost a nesrovnatelnost s kamenem umělým.  Pro snadnou pokládku je připravený v modulech o rozměrech 55 x 15 cm což zajišťuje, že jednotlivé moduly nejde v ploše takřka vidět. Přírodní obklad Briliant Nero z ruly můžete je velice oblíbený do společenských prostor, na fasádu, krb, plot, zídky, terasy i komerční prostory,  K trvalému ošetření proti vodě a mastnotě doporučujeme použít impregnaci.

Nemusíte bydlet v luxusním sídle, abyste si mohli dovolit umístit do interiéru či exteriéru obklad z přírodního kamene. Stejně působivě totiž vypadají kameny v zahradě elegantního městského domu jako umějí podtrhnout i kouzlo venkovské zahrádky.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladový kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní, Exteriér - venkovní
Způsob pokládky: Do lepidla
Tvar: Modul
Rozměry: 55 x 15 cm
Typ kamene: Rula
Barevnost: Antracitová, Černá, Šedá
Tloušťka: 0,5 - 2 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Rula
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Rozměr modulu: 55 x 15 cm
Tloušťka kamene: 0,5 - 2 cm
Obsah balení: 0,5775 m²
Hmotnost: 35 kg/m²
Najdete nás i na MALL.CZ