Briliant Leopard - přírodní obkladový kámen - VÝPRODEJ

Kód: 281-5
Značka: Kameny.cz
812,70 Kč –20 %
briliant leopard obkladový kámen do interiéru
812,70 Kč –20 % 650,16 Kč / balení 0,63 m2 537,32 Kč bez DPH 1 032 Kč / 1 m2
Vyprodáno

BRILIANT LEOPARD – společník na úrovni

Tento obklad je připravený v jednotlivých modulech tak, aby práce s ním byla jednoduchá a rychlá. Obkladový kámen Briliant Leopard je vyroben z přírodního kamene žuly a je vhodný především pro využití v interiérech.

Série Briliant Leopard obsahuje modulární obkladové kameny, vhodné pro tvorbu designově hodnotných ploch v interiérech domů i v komerčních prostorech. Obkladový kámen z této série je také vhodný na použití v exteriérech. Ručně nařezané obdélníky z přírodního kamene o různých délkách a stejných výškách jsou pryskyřicí slepeny do obdélníků s šířkou 1 - 1,5 cm tak, aby byla pokládka obkladového kamene rychlá a jednoduchá. Všechny čtyři obklady v sérii Briliant mají krásně plastický a třpytící se povrch.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 

Plánujete renovaci Vašeho domu? Chcete sáhnout po něčem přírodním, osobitém a autentickém, co dodá Vaší domácnosti stylovou eleganci? Přírodní kamenný obklad má krásnou barevnost, která nejen Vaši zahradu rozzáří a dá jí zcela nové kouzlo. Každý návštěvník se do Vaší zahrady zamiluje a jen tak se mu obklad neokouká. Oklad Brilliant Leopard je pryskyřicí slepená do obdélníků s rozměry 60 x 15 cm a tloušťkou 1 - 1,5 cm. Využití tohoto přírodního kamene je nejběžnější v interiérech, ale je také možné je umístit do exteriéru.

Přírodní kameny patří mezi stále hledanější a oblíbenější doplňky mnoha staveb. Návrat k přírodě s využitím přírodních materiálů dokáže celkový pohled na váš dům, chatu nebo chalupu zcela změnit. Přírodní kámen na fasády domu plní nejen estetickou funkci, ale zároveň přispěje i k tepelné izolaci stěn. Přírodní kámen ale nemusíte používat pouze na fasády. Úžasně působí přírodní kameny i jako obklad podezdívek, zdí teras, na obklady ploch kolem zahradních jezírek nebo zahradních zdí. Využití najde kámen z přírody i jako dlažba na zahradní chodníky, schody, cesty, okolí bazénů a jezírek. Spojte přírodu s přírodou. Vhodně zvolený kámen odolává přírodním klimatickým podmínkám a jeho použití je víc než působivé.

briliant leopard - obklad

VZORKY si můžete objednat zde.

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a návody.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladový kámen
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Do lepidla
Tvar: Modul
Rozměry: 60 x 15 cm
Typ kamene: Žula
Barevnost: Hnědá, Hnědošedá, Šedá
Tloušťka: 1 - 1,5 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Žula
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ne
Rozměr modulu: 60 x 15 cm
Tloušťka kamene: 1 - 1,5 cm
Počet modulů v balení: 7 ks
Obsah balení: 0,63 m²
Typ balení: Kartonová krabice
Najdete nás i na MALL.CZ